Zgłoś się do nas wypełniając formularz na dole strony.

Wyspecjalizowana i dobrze wykształcona kadra zarządzająca i specjalistyczna to jeden z ważniejszych filarów każdej firmy.
Na rynku pracy w Polsce coraz częściej problemem staje się zdobycie i wyselekcjonowanie wartościowych Pracowników. Jesteśmy po to, aby odciążyć działy personalne i działy kadr od czasochłonnej i mozolnej pracy przy nadawaniu ogłoszeń, przeglądaniu CV i wielu rozmów z niewłaściwymi Kandydatami.

Krok 1. Kryteria selekcji

Naszym celem jest przedstawienie Kandydatów, spełniających oczekiwania naszych Klientów, dlatego zanim rozpoczniemy działania zawsze szczegółowo określamy wspólnie z Klientem kryteria, według których selekcjonujemy Kandydatów.

Krok 2. Marketing personalny

Nowoczesny marketing personalny jest tym, co wyróżnia nas na tle firm konkurencyjnych. Każde ogłoszenie tworzymy w sposób niestandardowy i przemyślany, aby przyciągnąć uwagę właściwych Kandydatów. Ogłoszenia zamieszczamy w setkach portali ogłoszeniowych oraz rozsyłamy wśród osób, które posiadamy w bazie.

Krok 3. Selekcja

Nasi Rekruterzy pracują tylko z firmami z branży budowlanej, dlatego doskonale radzimy sobie z wyborem właściwych Kandydatów. Sprawdzamy ich doświadczenie i kompetencje poprzez profesjonalne ankiety i zbiór pytań rekrutacyjnych.

Krok 4. Lista kandydatów

Nasi Klienci otrzymują gotową listę Kandydatów, którzy są zmotywowani do podjęcia pracy oraz spełniają oczekiwane kryteria ustalone w początkowej fazie współpracy. Są to osoby zarekomendowane przez naszych Rekruterów. Ostatecznego wyboru spośród przedstawionych przez nas Kandydatów dokonują nasi Klienci.

Proponujemy korzystne warunki współpracy, elastyczność i rozsądne opłaty, dzięki czemu pozostajemy Partnerem, który długofalowo wspiera działy personalne wielu firm budowlanych.

 

 

Formularz