Specjalista ds. Marketingu i Obsługi Klienta


Zajmujemy się rekrutacją dla branży budowlanej.
Współpracujemy z wieloma liczącymi się na rynku firmami budowlanymi.
W 2017 roku zaproponowaliśmy pracę 714 osobom.
Warto być z nami w kontakcie.

Specjalista ds. Marketingu i Obsługi Klienta

Data dodania: 18.01.2019 | Data wygaśnięcia: 12.03.2019

Miejsce pracy: Ostrołęka

Kontakt: katarzyna.ogniewska@pracownicybudowlani.pl

Lubisz pracę w ludźmi? To świetnie! Bo w naszym biurze w Ostrołęce pracuje się z bardzo fajnymi dziewczynami w bardzo pozytywnej atmosferze.
Oprócz kontaktu z nami, do Twoich obowiązków należałoby utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami. A na dodatek zdobywał(a)byś nowych! Im ich więcej, tym nasze uśmiechy staną się jeszcze szersze.

Twoja praca polegałaby na wykorzystywaniu zdolności marketingowych do pozyskiwania odpowiedniej grupy docelowej. Czyli musisz wiedzieć, gdzie kogo szukać i jak do niego dotrzeć za pomocą treści marketingowych. Celem jest dzwoniący telefon, który będziesz obsługiwać, więc jeśli jesteś osobą otwartą, kreatywną, komunikatywną i ambitną, to idealnie nadajesz się na to stanowisko.

Praca w naszym sympatycznym zespole to, jak widzisz, same plusy. Oczywiście, podpisujemy z Tobą umowę o pracę i nie trzymamy Cię w biurze dłużej niż od 8 do 16, a weekendy masz wolne.

Brzmi dobrze? Mówiłam!

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przyciku:

Aplikuj

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.