Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Ostrołęka

Kontakt: -

Szukamy osoby odpowiedzialnej za wdrażanie rozwiązań z zakresu IT, służących poprawie efektywności pracy.

Główne zadania:

- projektowanie systemu obiegu informacji,
- tworzenie baz danych,
- koordynacja wdrożeń informatycznych,
- wybór programów usprawniających pracę,
- tworzenie opisów wprowadzonych wdrożeń i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
- kontrola poprawności działania systemów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

- zdolności analitycznych,
- wiedzy z zakresu rozwiązań informatycznych usprawniających pracę,
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętności dzielenia się wiedzą.

Co oferujemy?

- pracę w niepełnym wymiarze (z możliwością zwiększania czasu pracy w miarę rozwoju  projektów),
- udział w współtworzeniu dynamicznej i przyjaznej firmy, dającej duże możliwości osobistego rozwoju,
- pracę raz w tygodniu w biurze w Ostrołęce, pozostały czas - możliwość pracy w domu,
- kontakt z ludźmi pełnymi pasji, kochającymi swoją pracę i wiecznie uśmiechniętymi (uwaga – to zaraźliwe).