Referent w Dziale Realizacji Kontraktów

Miejsce pracy: Ostrołęka

Kontakt: Monika Ruszczak 730207607

Zadania:
• budowanie i administrowanie bazą kontaktów w CRM,
• zarządzanie dostępnością Brygad,
• wyszukiwanie nowych Brygad,
• współpraca z Asystentami,
• zbieranie informacji o działaniach konkurencji / monitorowanie rynku w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w usługach Firmy,
• kontrola i analizowanie rynku pracy w branży budowlanej,
• obsługa biurowa Działu Realizacji.

Wymagania:
• skrupulatność,
• dokładność,
• uważność,
• wykształcenie co najmniej średnie,
• biegła obsługa komputera,
• umiejętności analityczne.

Oferujemy:
• pracę w młodym, zgranym zespole,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku,
• możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
• przerwy obiadowe w najlepszym towarzystwie;).