Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Ruda Śląska i okolice

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 Sp. z o.o.
z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ulicy Kardynała Augusta Hlonda 50,
prowadzi działalność w branży usług elektrycznych od 1991 roku.

Zadania:

Pozyskiwanie nowych kontrahentów
Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
Negocjowanie warunków handlowych z Klientem
Przygotowanie i monitorowanie ofert sprzedaży
Realizacja zamówień oraz założonych wyników sprzedaży
Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Oczekiwania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub znajomość branży elektrycznej
Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy
Nastawienie na wyniki
Prawo jazdy kat. B
Mile widziane wykształcenie techniczne, w szczególności elektrotechniczne

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z długoletnią tradycją
Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja + premie)
Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)
Okres wdrożeniowy, stopniowe wprowadzenie w obowiązki

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie swojego CV na adres: sekretariat@budomont-7.pl w temacie wiadomości wpisz „Praca – Przedstawiciel handlowy”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)