Project Manager

Miejsce pracy: Gdynia/Szwecja

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Rodzaj inwestycji: budowa mieszkaniowa

Zakres obowiązków:
• nadzór nad powierzonymi projektami budowlanymi,
• czynny udział w negocjacjach handlowych z klientami i opracowywaniu ofert,
• realizacja robót kontraktowych na najwyższym poziomie,
• rozliczanie kontraktów, opracowanie harmonogramów rzeczowo-finansowych,
• współpraca z Zarządem.

Dołącz do nas, jeśli:
• znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
• umiesz kierować pracą zespołu,
• posiadasz uprawnienia budowlane i wykształcenie wyższe kierunkowe,
• obsługa MS Office, AutoCad, Ms Project i in. nie sprawia Ci problemu,
• masz min. 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• lubisz podróże (częste wyjazdy w delegacje).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku otrzyma:
• wynagrodzenie - 20 000 zł (przy rozliczeniu w formie faktur),
• możliwość negocjacji warunków zatrudnienia,
• udział w wypracowanym zysku, adekwatny do uzyskanych wyników,
• umowę o pracę lub umowę współpracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Tel. 518 215 122
e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl