Majster robót torowych

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Od 28 lat świadczymy usługi w branży kolejowej. Zajmujemy się pracami budowlanymi, remontowymi i utrzymaniowymi. Remontujemy mosty, wiadukty i przepusty... Budujemy perony, przejazdy, rozjazdy, odwodnienia, podtorza…

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem.
Nasza siła tkwi jednak gdzie indziej – w potencjale ludzkim. To oni, doświadczeni Kierownicy, Inżynierowie, Operatorzy, Monterzy, dbają o fachową i terminową obsługę naszych Klientów.
Dołącz do nas. Aplikuj na stanowisko:

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- doświadczenie na stanowisku Majstra/Inżyniera budowy robót torowych lub Toromistrza,
- mile widziane uprawnienia toromistrzowskie lub budowlane do kierowania robotami w specjalności kolejowej.

Zakres obowiązków:
- kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją zadań,
- nadzór nad podległymi pracownikami.

Szczegóły oferty:
- umowa o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- dodatek stanowiskowy,
- premie uznaniowe,
- stała współpraca,
- praca w delegacjach - zapewnione auto służbowe,
- wolne weekendy.