Majster robót drogowych

Miejsce pracy: woj. łódzkie (Pabianice, Opoczno, Gorzkowice)

Kontakt: Joanna Chojnowska 574 904 804

Szukamy osób:
- z doświadczeniem w charakterze Majstra Budowy (prace ziemne na drogach, korytowanie, profilowanie, zagęszczanie nasypów).

Uprawnienia Kierownika budowy nie są wymagane!

Zadania na stanowisku:
- kontakt z Kierownictwem budowy/Klientem,
- planowanie i organizacja pracy na budowie,
- nadzór nad wykonywanymi pracami.

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz,
- dowolną, wybraną przez Kandydata formę umowę,
- wynagrodzenie od 6 000 zł netto,
- auto służbowe,
- laptop, telefon,
- wolne weekendy,
- pracę po 8 godzin dziennie.