Majster Prac Wykończeniowych

Miejsce pracy: Szwecja

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Znasz się na wykończeniach? Mówisz swobodnie po angielsku?
Potrafisz organizować i nadzorować pracę innych?
To świetnie! Mam dla Ciebie pracę w Szwecji.
Dołącz do rozpoznawalnej, stabilnej Firmy. Dołącz do nas!

Zadania:
- organizacja pracy monterów płyt k-g,
- bezpośredni nadzór nad montażem płyt k-g.

Wymagania:
- doświadczenie w pracach wykończeniowych,
- swobodna komunikacja w języku angielskim,
- umiejętność odczytywania rysunku technicznego.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość awansu,
- komfortowe zakwaterowanie, przejazdy,
- zdobycie doświadczenia w dużej firmie.

Zainteresowany?
Prześlij do mnie swoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl lub zadzwoń 518-215-122 (Ania)
Możesz też wysłać SMS o treści: MAJSTER SZWECJA - oddzwonię!