Majster budowy

Miejsce pracy: cała Polska

Kontakt: Joanna Chojnowska 574 904 804

Firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych związanych z gospodarką odpadami poszukuje Kandydata na stanowisko:

Zadania:
• wsparcie Kierownika Budowy w prowadzeniu budowy,
• nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej,
• koordynacja robót zgodnie z harmonogramem.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe budowlane/ wykształcenie średnie oraz doświadczenie zawodowe,
• mile widziana podstawowa znajomość prawa budowlanego,
• pozytywne nastawienie i chęć do pracy.

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy współpracy,
• pracę na terenie całej Polski,
• organizuję noclegów,
• wypłacanie diet.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/ wyślij SMS MAJSTER do Joanny Chojnowskiej – tel. 574-904-804
lub prześlij nam swoje CV: joanna.chojnowska@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471