Majster Budowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Kontakt: Anna Rydzewska 518215122

Dlaczego warto z nami pracować?
• jesteśmy rzetelną firmą budowlaną z ponad 20-letnią tradycją,
• relacje w naszej firmie oparte są na partnerstwie, dlatego zwykle ludzie zostają z nami na długo, stanowimy zgrany zespół,
• sprawiedliwie wynagradzamy naszych pracowników, wypłacamy premie,
• po okresie próbnym oferujemy umowę na czas nieokreślony.

Twoje główne zadania:
• organizacja pracy na budowie (sił własnych i podwykonawców),
• nadzór nad porządkiem prac na placu budowy
• koordynacja gospodarki materiałowej.

Przyślij nam swoje CV, jeżeli:
• posiadasz wykształcenie techniczne,
• masz doświadczenie zawodowe - na placu budowy czujesz się jak ryba w wodzie,
• jesteś zorganizowany, samodzielny i lubisz jasne zasady.

Nie czekaj- prześlij CV na adres: anna.rydzewska@top-manager.pl
lub zadzwoń i dowiedz się więcej: 518 215 122
Możesz też wysłać SMS-a o treści: MAJSTER BYDGOSZCZ – oddzwonię