Majster budowy

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Naszą specjalizacją są prace FIT OUT. Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu przebudowy i aranżacji obiektów użyteczności publicznej oraz powierzchni biurowych.
W ramach projektów sieciowych prowadzimy kompleksowe działania: od pomocy przy wyborze lokalu, przez prace projektowe, aż po realizację.
Nasze inwestycje wyróżniają się światowej klasy designem. Używamy materiałów najwyższej jakości i nade wszystko cenimy sobie precyzję wykonania.
Do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
- samodzielne planowanie i kontrola prac budowlanych i montażowych,
- kierowanie pracami podwykonawców,
- zamawianie materiałów.

Szukamy osób, które:
- mają co najmniej 3-letnie doświadczenie nas stanowisku Majstra Budowy,
- potrafią obsługiwać komputer oraz odczytywać dokumentację techniczną.

Zapewniamy:
- dowolną, wybraną przez Kandydata formę współpracy (umowa o pracę, kontrakt),
- zatrudnienie od zaraz,
- zatrudnienie przy prestiżowych projektach typu FIT OUT,
- pracę w ambitnym i zgranym zespole,
- wynagrodzenie na okresie próbnym 4 000 zł – 6 500 zł netto/mies.