Księgowa/y

Warto być z nami w kontakcie.

Księgowa/y

Miejsce pracy: Łódź

Kontakt: Joanna Chojnowska 574 904 804

Istniejemy od 1988 roku, działamy w branży budowlanej. Nasza Firma zyskała zaufanie lokalnych instytucji oraz najbardziej rozpoznawalnych, ogólnopolskich przedsiębiorstw. Naszymi priorytetami są terminowość oraz solidność. Dlatego, by móc utrzymać obsługę Klienta na jak najwyższym poziomie, potrzebujemy kolejnego Pracownika. Być może Ciebie? Weź udział w rekrutacji na stanowisko:
Księgowa/y

Zakres zadań:
- obsługa księgowa trzech powiązanych ze sobą firm,
- prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Spółki zgodnie z przepisami Ustawy o Rachunkowości i przepisami podatkowymi,
- księgowanie dokumentów,
- sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,
- przygotowywanie sprawozdań i raportów,
- współpraca z podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
- praktyczna znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
- systematyczność,
- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stałe godziny pracy – od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 bądź od 8:00 do 16:00,
- dostęp do szkoleń zawodowych,
- atrakcyjne warunki płacowe,
- premie (świąteczne, jubileuszowe),
- pracę w rodzinnej Firmie,
- towarzystwo sympatycznych, zawsze pomocnych współpracowników.

Tego właśnie potrzebujesz? Nie czekaj zatem, tylko wyślij swoje CV: joanna.chojnowska@top-manager.pl lub zadzwoń: 574 904 804
Nr wpisu do Rejestru: 13 471