Koordynator budowy – rusztowania

Miejsce pracy: Ludwigshafen, Niemcy

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Jeśli potrafisz kierować grupą pracowników, komunikacja w jęz. niemieckim nie sprawia Ci problemu, a do tego masz uprawnienia Montera rusztowań, ta oferta jest dla Ciebie.

Zadania na stanowisku:
- nadzorowanie pracy Monterów rusztowań,
- pełnienie funkcji łącznika między Zleceniodawcą a Pracownikami.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- uprawnienia Montera rusztowań,
- certyfikat SCC lub VCA,
- min. 4-letnie doświadczenie w branży rusztowań budowlanych,
- doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i w nadzorowaniu projektów,
- dobra znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 3000-3500 Euro netto miesięcznie,
- umowę o pracę,
- zatrudnienie od zaraz,
- zjazdy co 5-6 tygodni na tydzień (do ustalenia),
- auto służbowe,
- komfortowe zakwaterowanie.