Kierownik robót torowych

Miejsce pracy: Wrocław

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Od 28 lat świadczymy usługi w zakresie branży kolejowej.
Zajmujemy się pracami budowlanymi, remontowymi i utrzymaniowymi. Dołącz do nas jako:

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- doświadczenie na stanowisku Kierownika/Inżyniera budowy robót torowych,
- mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami.

Zakres obowiązków:
- kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją zadań,
- nadzór nad podległymi pracownikami.

Szczegóły oferty:
- umowa o pracę,
- wynagrodzenie 12 000 zł brutto + premie uznaniowe,
- stała współpraca,
- praca w delegacjach,
- wolne weekendy,
- auto służbowe.