Kierownik robót torowych

Miejsce pracy: cała Polska

Kontakt: Joanna Chojnowska 574 904 804

Firma z branży kolejowej, zatrudni do stałej współpracy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku
KIEROWNIK ROBÓT TOROWYCH

Zakres obowiązków:
- kierowanie, nadzór i kontrola budowy i robót w zakresie linii, węzłów i stacji kolejowych.

Szukamy osób:
- samodzielnych,
- z doświadczeniem w prowadzeniu budów,
- posiadających uprawnienia budowlane o specjalności: linie, węzły i stacje kolejowe,
- z czynnym prawem jazdy kat. B.
Mile widziani emeryci.

Nasza oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- premie,
- płatne nadgodziny,
- zatrudnienie od zaraz,
- stała współpraca po pomyślnym przejściu okresu próbnego,
- praca w delegacjach (zapewniona dieta i zakwaterowanie).

Nr wpisu do rejestru 13471