Kierownik robót mechanicznych

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k. Wrocławia

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Firma działająca w obszarze budownictwa przemysłowego, powita na swoim pokładzie osoby prowadzące działalność gospodarczą.
Specjalizujemy się w branży energetycznej, rafineryjnej i hutniczej. Świadczymy usługi BHP na budowach.

Od 20 lat służymy pomocą swoim Klientom.
Dołącz do nas, aplikuj na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
- koordynacja i nadzór nad prawidłowym wykonaniem instalacji mechanicznych.

Idealny Kandydat to taki, który:
- prowadzi własną działalność gospodarczą i ma wykupione ubezpieczenie OC,
- posiada co najmniej 3 – letnie doświadczenie na w/w stanowisku,
- zna język angielski (techniczny, poziom B 2),
- posiada wykształcenie wyższe techniczne budowlane i stosowne uprawnienia.

Warunki pracy:
- miejsce: Biskupice Podgórne (okolice Wrocławia),
- okres zatrudnienia: 1 rok (kontrakt),
- dni pracy: poniedziałek – piątek, czasami weekendy i święta,
- czas pracy: 8 – 12 godzin dziennie,
- wynagrodzenie: 11 000 zł netto/m-c (do tego należny podatek VAT, płatne nadgodziny, wynagrodzenie za ewentualną pracę w weekendy i święta),
- możliwość podjęcia pracy „od zaraz”.