Kierownik Robót Elektrycznych

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Kontakt: sekretariat@budomont-7.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ulicy Kardynała Augusta Hlonda 50, prowadzi działalność w branży usług elektrycznych od 1991 roku. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko

Zakres obowiązków:

- analiza dokumentacji projektowej,
- kierowanie pracą grupy pracowników,
- koordynacja i nadzór prac firm podwykonawczych z zakresu robót ziemnych, drogowych, przewiertów, prac elektromontażowych,
- organizacja pracy na budowie – zamawianie materiałów, kontrola harmonogramów,
- kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości,prowadzenie uzgodnień z gestorami, dostawcami, kontrahentami, inspektorami, zleceniodawcami, projektantami i innymi stronami,
- rozliczanie prowadzonej budowy,
- tworzenie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
- dyspozycyjność,skuteczność w realizacji celów, terminowość,
- komunikatywność,sumienność,dokładność,
- prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (budowa zewnętrznych sieci elektrycznych, budowa oświetlenia ulicznego, usuwanie kolizji energetycznych, zabezpieczanie kabli energetycznych, itp. ale zewnętrzne sieci),
- uprawnienia do kierowania robotami elektrycznymi/ energetycznymi,
- umiejętność kosztorysowania,
- znajomość programów CAD.

Zapewniamy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy,
- możliwość zdobycia doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
- pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie swojego CV na adres: sekretariat@budomont-7.pl

W temacie wiadomości wpisz „Praca-Kierownik Robót Elektrycznych”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)