Kierownik Robót

Miejsce pracy: Niemcy

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Jesteśmy Firmą budowlaną z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Realizujemy inwestycje o różnorodnym charakterze. Zdobyliśmy zaufanie w Polsce i za granicą. Nasi pracownicy wykonali już ponad 200 obiektów.
Aktualnie prowadzimy prace w Berlinie, Hamburgu i Frankfurcie. Dołącz do nas jako:
KIEROWNIK ROBÓT

Zadania:
• nadzór nad procesem realizacji prac na budowie,
• nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami,
• odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

Wymagania:
• posiadanie uprawnień budowlanych,
• spełnianie wszelkich formalnych wymagań dla nadzorczej realizacji kontaktów na terenie Niemiec,
• samodzielność,
• znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• doświadczenie w realizacji robót w Niemczech.

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• zakwaterowanie,
• niezbędne narzędzia do pracy.

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 518-215-122 o treści KIEROWNIK NIEMCY – oddzwonię.
Czekam na Twoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471