Kierownik budowy


Zajmujemy się rekrutacją dla branży budowlanej.
Współpracujemy z wieloma liczącymi się na rynku firmami budowlanymi.
W 2017 roku zaproponowaliśmy pracę 714 osobom.
Warto być z nami w kontakcie.

Kierownik budowy

Data dodania: 23.08.2019 | Data wygaśnięcia: 22.09.2019

Miejsce pracy: praca w delegacjach

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Zadania:
- nadzór i koordynacja prac rozbiórkowych.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- wykształcenie wyższe (budownictwo),
- dyspozycyjność,
- uprawnienia budowlane (konstrukcyjne lub wyburzeniowe) byłyby dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- dowolną, wybraną przez Kandydata formę współpracy (umowa o pracę, B2B),
- stabilną pracę w firmie z 20-letnią tradycją,
- możliwość negocjacji warunków zatrudnienia,
- szansę na przyuczenie do zawodu,
- wolne weekendy.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przyciku:

Aplikuj

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.