Kierownik budowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Kontakt: Anna Rydzewska tel. 518-215-122

Firma z 27 letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym w Polsce jak i za granicą poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Budowy

Zadania:
Zarządzanie procesami budowy od przygotowania do odbioru
Prowadzenie dokumentacji budowy
Współpraca z inspektorami nadzoru, projektantami i podwykonawcami
Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem kosztów kontraktu

Wymagania:
Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Budownictwo
Uprawnienia budowlane
Znajomość programów auto CAD oraz programu kosztorysowego

Oferujemy:
Stałą współpracę
Niezbędne narzędzie do pracy
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę współpracy
Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 518-215-122 o treści KIEROWNIK - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471