INŻYNIER BUDOWY – BRANŻA ELEKTRYCZNA

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm w branży elektrycznej w Polsce. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca na budowie – Kraków i okolice

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne) lub średnie techniczne,

Mile widziane:
• doświadczenie w branży elektrycznej,
• znajomość obsługi AutoCAD,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zadania:
• realizacja projektów, sprawdzanie dokumentacji i kosztorysów prowadzonych robót,
• nadzór nad pracownikami, podejmowanie działań warunkujących sprawną realizację projektów,
• składanie zamówień na niezbędne materiały, narzędzia i urządzenia,
• prowadzenie szczegółowej dokumentacji budowy (korespondencja ze Zleceniodawcą, książki obmiarów, protokoły odbiorów częściowych i końcowych),
• współpraca z przedstawicielami innych branż,
• prowadzenie dokumentacji obrotu magazynowego.

Oferujemy:
• pewną pracę w stabilnej firmie i wśród najlepszych specjalistów w branży,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
• pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, itp.).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Tel. 518 215 122
Mail do wysyłki CV: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471