Inżynier budowy – branża elektryczna

Miejsce pracy: cała Polska

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Warszawska firma z 70-letnią tradycją, pionier w zakresie budownictwa elektroenergetycznego, zatrudni „od zaraz” osoby zainteresowane pracą na stanowisku

Twoje obowiązki:
- nadzorowanie terminowości i jakości wykonywania prac podległych pracowników i firm podwykonawczych na terenie budowy,
- analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności i wprowadzania rozwiązań zamiennych, bieżące utrzymywanie i kompletowanie dokumentacji technicznej budowy,
- nadzór i kontrola techniczna zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, - sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowywanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora/ Zamawiającego dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy,
- udział w opracowywaniu harmonogramów, budżetów, raportów oraz innych dokumentów niezbędnych w toku realizacji budowlanych.

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:
- doświadczenie w zawodzie Inżyniera budowy,
- zdolności organizacyjne (zarządzanie zespołem Pracowników),
- wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym,
- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

U nas pracuje się:
- od poniedziałku do piątku,
- po 8 godzin dziennie,
- na umowę o pracę,
- za godziwe pieniądze,
- w delegacjach.

Otrzymujesz:
- 35 % premii do wynagrodzenia,
- auto służbowe,
- bony na posiłki regeneracyjne w okresie zimowym,
- 2000 zł w ramach ryczałtu noclegowego,
- diety podczas delegacji,
- atrakcyjny pakiet socjalny.