Inżynier budowy

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Na co dzień budujemy i naprawiamy drogi. Specjalizujemy się w robotach asfaltowych. Posiadamy własną Wytwórnię Mieszanek Mineralno – Asfaltowych. Dysponujemy nowoczesnym laboratorium, by móc monitorować jakość naszych wyrobów. Bo to właśnie ona właśnie jest jednym z naszych priorytetów.
Wierzymy, że dobrą Firmę budują ludzie. Dlatego dbamy o swoich pracowników. Dołącz do nas jako:
Inżynier Budowy

- posiadasz wykształcenie wyższe
lub
- masz doświadczenie przy budowach drogowych.

Twoje zadania:
- nadzór nad robotami drogowymi,
- raportowanie o postępach prac,
- budżetowanie we współpracy z Kierownikiem Budowy.

Nasza oferta:
- stabilne zatrudnienie w firmie będącej Generalnym Wykonawcą,
- umowa o pracę,
- zarobki od 4500 zł netto/ miesięcznie,
- trzynasta wypłata,
- premie,
- stałe godziny pracy – od pon. do pt. od 7:00 do 15:00,
- telefon,
- samochód.

Zainteresowany? Prześlij do mnie swoje CV lub zadzwoń 518-215-122 (Ania). Możesz też wysłać SMS - oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru: 13 471