Inżynier budowy

Miejsce pracy: Stargard

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Jednym z naszych Klientów jest firma budowlana z Bydgoszczy, posiadająca ponad 20 - letnie doświadczenie w branży. Firma ta realizuje inwestycje o różnorodnym charakterze. Zyskała  zaufanie kontrahentów polskich i zagranicznych. Przedsiębiorstwo to stale rośnie w siłę, dlatego też potrzebuje kolejnego Pracownika.

Zadania:
• nadzorowanie i koordynacja prac budowlanych,
• kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac,
• sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pozytywną atmosferę pracy,
• możliwość zdobycia doświadczenia,
• swoją pomoc i wsparcie,
• pracę w zgranym zespole.

Wymagamy:
• zaangażowania.

Kontynuujesz naukę na studiach magisterskich? Ciebie też chcemy!

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 518-215-122 o treści INŻYNIER STARGARD – oddzwonię. Czekam na Twoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471