Inżynier budowy

Miejsce pracy: Łódź

Kontakt: Joanna Chojnowska 574 904 804

Działamy w branży budowlanej od 30 lat. Wyróżnia nas terminowość i wysoka jakość podejmowanych działań. Zaufały nam najbardziej rozpoznawalne przedsiębiorstwa.  Nasz zespół tworzą specjaliści. Dołącz do nas jako:

INŻYNIER BUDOWY

Zadania:
- przygotowanie obmiarów do wyceny ofert,
- obsługa dokumentacji technicznej i projektowej,
- monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola,
- przygotowywanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej,
- sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej.

Wymagamy:
- samodzielności,
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- mile widziane uprawnienia.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę w pracy – partnerskie relacje,
- atrakcyjne warunki płacowe,
- premie (świąteczne, jubileuszowe),
- otwartość w kwestii negocjacji warunków zatrudnienia.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/ wyślij SMS INŻYNIER do Joanny Chojnowskiej – tel. 574-904-804
lub prześlij nam swoje CV: joanna.chojnowska@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471