Inżynier budowy

Miejsce pracy: Wybrzeże Zachodnie

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Jesteśmy młodą, nowoczesną firmą budowlaną specjalizująca się w robotach żelbetowych. Pracujemy przy realizacji komercyjnych inwestycji nad morzem (hotele).

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Twoje zadania:
• udział w procesie przygotowania i realizacji budowy,
• koordynacja i nadzór nad pracami budowlanymi,
• dbałość o jakość i terminowość realizowanych prac,
• prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zakwaterowanie,
• niezbędne narzędzia,
• okres wdrożeniowy – stopniowe wprowadzenie w obowiązki,
• wybór formy zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt,
• pracę z widokiem na morze przy realizacji prestiżowych projektów.

Jesteś idealnym Kandydatem, jeżeli:
• posiadasz wykształcenie wyższe,
• jesteś dyspozycyjny i chętny do pracy,
• masz doświadczenie na podobnym stanowisku,
• doskonale organizujesz pracę i z łatwością podejmujesz decyzje.

Zainteresowany? Prześlij do mnie swoje CV:
anna.rydzewska@top-manager.pl
Więcej informacji – napisz SMS o treści INŻYNIER BUDOWY lub zadzwoń: 518-215-122