Elektromonter Brygadzista

Miejsce pracy: Niemcy

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Jesteśmy rzetelną firmą budowlaną z 30-letnią tradycją. Relacje w naszej firmie oparte są na partnerstwie, dlatego zwykle ludzie zostają z nami na długo. Dołącz do nas, aplikuj na stanowisko:

ELEKTROMONTER BRYGADZISTA Z J. NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Hamburg

Zadania:
• wykonywanie prac elektrycznych – wieżowce, biurowce, obiekty użyteczności publicznej,
• nadzorowanie pracy monterów,
• nadzór nad poprawnością wykonywanych prac.

Wymagania:
• wykształcenie techniczne,
• doświadczenie w zawodzie Elektromontera,
• świadectwo kwalifikacyjne D (SEP),
znajomość j. niemieckiego.

Pracuj z nami i zyskaj:
• umowę o pracę,
• atrakcyjne stawki godzinowe,
• długofalową współpracę,
• szansę na rozwój zawodowy,
• pracę w dużej, dobrze zarządzanej firmie,
• pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wczasów, karta Multisport),
• auto służbowe,
• zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
• finansowanie szkoleń zawodowych,
• wydawanie zaświadczeń do Kindergeld.

Zainteresowany?
Prześlij do mnie swoje CV lub zadzwoń 518-215-122 (Ania).
Możesz też wysłać SMS o treści: ELEKTROMONTER – oddzwonię!