Cieśla/Zbrojarz Prowadzący

Miejsce pracy: Szwecja

Kontakt: Anna Rydzewska 518 215 122

Mówią, że jesteśmy rzetelną Firmą. I mają rację. Widzieli nas w Polsce i za granicą. Dobrze widzieli! Zajmujemy się budownictwem inżynieryjnym oraz przemysłowym i potrzebujemy:

Cieśli / Zbrojarzy Prowadzących
do Szwecji.
Tam jeszcze nie byłeś? Masz szansę to zmienić!

Zadania:
• organizacja i realizacja prac zbrojarskich/ciesielskich,
• bezpośredni nadzór nad pracownikami (praca dobrze wykonana musi być dobrze nadzorowana).

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę pracę,
• wynagrodzenie – na początek  21 000 SEK (okres próbny),
• zakwaterowanie oraz przejazdy,
• możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie.

Wymagania:
• doświadczenie w pracach ciesielskich/zbrojarskich,
• dyspozycyjność i chęć do pracy.
Uwaga! Nie musisz znać języka, żeby do nas dołączyć.

Zainteresowany?
Nie czekaj!
Prześlij do mnie swoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl lub zadzwoń 518-215-122 (Ania).
Możesz też wysłać SMS o treści:  PROWADZĄCY  SZWECJA – oddzwonię!