Brygadzista Cieśli

Miejsce pracy: Holandia

Kontakt: Justyna Kulpa 798 056 274

Jesteśmy polską firmą budowlaną. Swoją siedzibę mamy w Gliwicach. Od kilkunastu lat działamy na terenie Niemiec i Holandii. Specjalizujemy się w budownictwie konstrukcyjnym. Realizujemy prace ciesielskie, murarskie i betoniarskie. Wyróżniają nas wysoka jakość i efektywność.
Naszymi partnerami są wiodące przedsiębiorstwa z Europy Zachodniej.

Dołącz do nas, jeśli:
- potrafisz poprowadzić prace brygady pracowników,
- umiesz czytać rysunki techniczne,
- masz doświadczenie w pracach ciesielskich i betoniarskich,
- znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Twoje zadania:
- wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe,
- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,
- betonowanie,
- prowadzenie grupy pracowników (2-16 osób ).

Pracując z nami, zyskujesz:
- polską umowę o pracę,
- wynagrodzenie 15- 17 Euro netto/h,
- szkolenia zawodowe,
- odzież i narzędzia do pracy,
- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.