Asystent Zarządu

Miejsce pracy: Kraków

Kontakt: Joanna Chojnowska 574-904-804

Przedsiębiorstwo budowlano – produkcyjne z ponad 25-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystentka/ Asystent Zarządu

Zakres obowiązków:
- zapewnienie sprawnego i właściwego funkcjonowania sekretariatu,
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
-  ewidencja i rejestracja faktur zakupowych,
-  przygotowywanie i obsługa spotkań,
-  wsparcie kierownictwa firmy w realizacji codziennych obowiązków.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
- mile widziana znajomość języka angielskieg,
- dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności,
- przyjazną atmosferę w pracy.