Asystent Kierownika Budowy

Miejsce pracy: Legnica

Kontakt: Joanna Chojnowska 574 904 804

Firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych związanych głównie z gospodarką odpadami poszukuje Kandydata na stanowisko:
Asystent Kierownika budowy

Zadania:
- wsparcie Kierownika Budowy w realizacji zadań na budowie,
- nadzorowanie spraw administracyjnych związanych z prowadzeniem budowy.

Wymagania:
- min. 6 m-cy doświadczenia na budowie,
- dobra znajomość MS Office,
- posiadanie wykształcenia wyższego oraz uprawnień będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy,
- premię roczną,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę stacjonarną.