Rejestracja kandydatów

Zarejestruj sie w naszej bazie i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy.

Strefa klienta

Przekonaj się jak prosto, szybko i skutecznie znajdziesz z nami najlepszą kadrę kierowniczą w branży budowlanej.

Sprawdź kim jesteśmy

Działamy na terenie całej Europy. Współpracujemy tylko z profesjonalistami.

Doświadczenie

Wieloletnia obserwacja rynku budowlanego i rekrutacyjnego doprowadziła nas do trzech głównych wniosków: Po pierwsze - należy dobrze określić kryteria poszukiwań. Po drugie - dobrzy menadżerowie prawie nie szukają pracy, więc musimy dotrzeć do nich w inny sposób, niż poprzez standardowe działania polegające na nadawaniu ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych. Po trzecie - fachowcy chętniej utrzymują kontakt z kimś, kto zna i rozumie specyfikę pracy w branży budowlanej.

uczciwe ceny

Zawsze staramy się uczciwie podchodzić do wyceny naszych usług. Znamy swoją wartość, ale wszystkie zlecenia rozpatrujemy przez pryzmat realnego czasu jaki musimy poświęcić na rekrutację. Jeśli zlecenie jest dla nas proste, to nie obciążymy nadmiernymi kosztami Klienta, tylko dlatego że znamy się na tym co robimy.

Miła atmosfera

Nasi Klienci są na bieżąco informowani o podejmowanych przez nas działaniach, regularnie wysyłamy raporty o postępach. Nie każde zlecenie kończy się sukcesem, ale nawet gdy się nie uda, każdy projekt zamykamy ze stwierdzeniem, że: „zrobione zostało wszystko co możliwe, żeby znaleźć tego menadżera”.

Zaangażowanie

Wiemy jak ważne są „pozytywne wibracje”, dlatego wprowadzamy przyjazny nastrój w relacjach z naszymi Klientami. Rekrutacja w branży budowlanej, to wyzwanie, którego podejmujemy się z entuzjazmem. Wszystko po to, aby maksymalnie odciążyć naszych Klientów.