SERWISANT KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Miejsce pracy: województwo śląskie, Polska południowa

Kontakt: Anna Rydzewska tel. 518 215 122

Rzetelna firma inżynierska o profilu projektowo-wykonawczym
w branży instalacji HVAC i BMS realizująca projekty w charakterze generalnego wykonawcy oraz podwykonawcy zatrudni:

Serwisanta Klimatyzacji i Wentylacji

Zadania:
Montaż, serwis i konserwacja urządzeń klimatyzacji i wentylacji

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
Profesjonalne szkolenia specjalistyczne
Niezbędne narzędzia do pracy
Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Wymagania:
Wykształcenie techniczne
Wiedza z zakresu napraw urządzeń HVAC
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Uprawnienia SEP gr.1-3 (mile widziane)

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471