Majster budowy

Miejsce pracy: Warszawa

Kontakt: Magdalena Bezpalko 730-204-504

Zadania:

Planowanie i kontrola prac budowlanych i montażowych oraz    prac  podwykonawców
Kontrola jakości prac, terminów oraz przepisów BHP
Nadzór nad dostawami
Sporządzenie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku Majstra Budowy (prace wykończeniowe)
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Pracę na pełny etat na podstawie kontraktu, bądź umowy o pracę
Ciekawą pracę w ambitnym i zgranym zespole
Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń do Magdaleny Bezpalko - tel. 730-204-504
lub prześlij nam swoje CV: magdalena.bezpalko@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471