MAJSTER BUDOWY

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Kontakt: Anna Rydzewska tel. 518 215 122

Jesteśmy firmą budowlaną z blisko 30- letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.
Prowadzimy projekty w Polsce i za granicą.
Zapraszamy Cię do aplikacji na stanowisko:
Majster Budowy

Twoje zadania:
Organizacja pracy na budowie (sił własnych i podwykonawców)
Nadzór nad porządkiem prac na placu budowy
Koordynacja gospodarki materiałowej

Nasze wymagania:
Wykształcenie techniczne budowlane
Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
Mile widziani Kandydaci z okolic Bydgoszczy

Co dostaniesz w zamian:
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy i doświadczenia
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pozytywną atmosferę pracy

Jeśli na placu budowy czujesz się jak ryba w wodzie, prześlij nam swoje CV na adres: anna.rydzewska@top-manager.pl
lub zadzwoń do Anny Rydzewskiej
– tel. 518-215-122

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471