Kosztorysant


Zajmujemy się rekrutacją dla branży budowlanej.
Współpracujemy z wieloma liczącymi się na rynku firmami budowlanymi.
W 2017 roku zaproponowaliśmy pracę 714 osobom.
Warto być z nami w kontakcie.

Kosztorysant

Data dodania: 20.09.2018 | Data wygaśnięcia: 19.12.2018

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Kontakt: Anna Rydzewska 518215122

Zadania:
• Sporządzanie kosztorysów
• Praca z dokumentacją techniczną
• Kalkulacja kosztów ofertowych robót budowlanych

Wymagania:
• Umiejętność analizy technicznej dokumentacji budowlanej
• Umiejętność sporządzania kosztorysów w branży budowlanej
• Dobra znajomość programów do kosztorysowania
• Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilną pracę w firmie z rodzinną atmosferą
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przyciku:

Aplikuj

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.