KIEROWNIK ROBÓT

Miejsce pracy: Szczecin

Kontakt: Anna Rydzewska tel. 518 215 122

Rzetelna firma budowlana z 27 letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym w Polsce jak i za granicą poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowa współpracy
Niezbędne narzędzie do pracy
Stałą współpracę

Zadania:
Wsparcie Kierownika Budowy
Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem
Rozliczanie finansowe i materiałowe robót
Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:
Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Budownictwo
Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
Bardzo dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

anna.rydzewska@top-manager.pl