Kierownik robót

Miejsce pracy: Szczecin

Kontakt: Anna Rydzewska 518215122

Zadania dla Ciebie:
-   Koordynacja i nadzorowanie prac budowlanych
- Nadzór nad usuwaniem usterek
-  Nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami

Co możemy Ci zaoferować?
-Stabilne zatrudnienie i chęć podjęcia dłuższej współpracy
-Pracę na terenie Szczecina oraz na terenie województwa zachodniopomorskiego
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość rozwoju zawodowego

Jakie są nasze wymagania?
-Wykształcenie wyższe budowlane
-Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót w specjalności konstrukcyjnej
-Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu robót
-Pozytywne nastawienie i chęć do pracy

Z nami ludzie zostają na dłużej. Przekonaj się dlaczego.

Prześlij nam swoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl
Kontakt telefoniczny:  Anna Rydzewska - 518-215-1222