KIEROWNIK ROBÓT INSTALACJI HVAC

Miejsce pracy: województwo śląskie, Polska południowa

Kontakt: Anna Rydzewska tel. 518 215 122

Rzetelna firma inżynierska o profilu projektowo-wykonawczym w branży instalacji HVAC i BMS realizująca projekty w charakterze generalnego wykonawcy oraz podwykonawcy zatrudni:

Kierownika Robót Instalacji HVAC

Zadania:
Współpraca z firmami wykonawczymi
Nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją robót
Kontrola jakości i terminowości wykonanych prac
Przygotowywanie dokumentacji
Uruchomienia, pomiary, odbiory

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
Profesjonalne szkolenia specjalistyczne
Udział w realizacji innowacyjnych projektów
Możliwość zdobycia stażu do uprawnień
Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Wymagania:
Około dwuletnie praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia prac instalacyjnych
Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja lub pokrewne
Uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych (mile widziane)

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471