KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: Hamburg, Frankfurt, Essen

Kontakt: Anna Rydzewska tel. 518 215 122

Rzetelna firma z 30-letnią tradycją zajmująca się montażem instalacji elektrycznych w Polsce i za granicą zatrudni:

KIEROWNIKA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Zadania:
Kierowanie i nadzór nad prawidłową realizacją robót w zakresie instalacji elektrycznych

Wymagania:
Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
Bardzo dobra organizacja pracy
Doświadczenie w prowadzeniu robót elektrycznych

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Komfortowe zakwaterowanie
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
Koszty przejazdów i zakwaterowania ponosi Pracodawca
Na miejscu samochód do dyspozycji
Dofinansowanie do nauki oraz szkoleń zawodowych
Dofinansowanie do wczasów, karta Multisport

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518 215 122
e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl