INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Ostrołęka

Kontakt: Anna Rydzewska tel. 518 215 122

Dla Inżyniera Budowy
Jesteśmy firmą budowlaną realizującą projekty w budownictwie ogólnym, mostowym, przemysłowym, użyteczności publicznej, a także ochrony środowiska.

Jakie zadania na Ciebie czekają?
Nadzorowanie i koordynacja wszelkich prac wykonawczych
Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
Praca z dokumentacją - sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Czego oczekujemy od Ciebie?
Wykształcenia wyższego
Zaangażowania i sympatii do wykonywanej pracy
Gotowości do pracy w delegacji – ahoj przygodo…

Czego możesz oczekiwać od nas?
Udziału w ciekawych projektach
Pozytywnej atmosfery pracy
Atrakcyjnego wynagrodzenia - u nas Twoja pensja rozwija się razem z Tobą
Bonusów - m.in. karta MultiSport, karnety na basen, możliwość skorzystania z ZFŚS – pożyczki, dofinansowanie do wczasów

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń do Anny Rydzewskiej
(tel. 518-215-122) i dowiedz się więcej - lub prześlij nam swoje CV
(za pomocą przycisku aplikuj)
anna.rydzewska@top-manager.pl