Główna księgowa / księgowy

Miejsce pracy: Kraków

Kontakt: Anna Rydzewska 518215122

Zadania:

- Prowadzenie skonsolidowanej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości, przepisami dot. PIT, CIT i VAT, przepisami o statystyce publicznej, oraz innymi przepisami nakładającymi obowiązek składania sprawozdań zewnętrznych
- Sporządzanie bilansów, rozliczeń podatkowych i niezbędnych zestawień finansowych ( CIT i VAT), oraz raportów do GUS i banków
- Odpowiedzialność za kontakty z Urzędami Skarbowymi
- Współpraca z zewnętrznymi kontrahentami firmy ( banki, ubezpieczyciele)
- Zarządzanie gwarancjami, depozytami, płynnością finansową Spółki
- Przygotowywanie i wdrażanie wewnętrznych standardów z zakresu księgowości
- Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu Spółki
- Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych, wynikowych i bilansowych
- Nadzór nad pracą działu księgowego

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (ekonomiczne z zakresu rachunkowości)
- Minimum 4-5 letnie doświadczenie w pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku
- Znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
- Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek handlowych
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Przyjazną atmosferę pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres anna.rydzewska@top-manager.pl.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego: 518-215-122
Numer wpisu do rejestru 13471