Elektromonter – Brygadzista

Miejsce pracy: Holandia

Kontakt: Anna Rydzewska 518215122

Zadania:

- Wykonywanie prac elektrycznych
- Nadzorowanie pracy monterów
- Nadzór nad poprawnością wykonywanych prac

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne
- Doświadczenie w zawodzie Elektromontera
- Świadectwo kwalifikacyjne D (SEP)
- Znajomość j. angielskiego

Oferujemy :

Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Długofalową współpracę
• Rozwój zawodowy
• Pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie
• Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wczasów, karta Multisport)

Wyślij swoje CV : anna.rydzewska@top-manager.pl
Zadzwoń lub napisz SMS o treści ELEKTROMONTER: 518-215-122