BRYGADZISTA (stany surowe)

Miejsce pracy: Śląsk

Kontakt: Anna Rydzewska tel. 518 215 122

Intensywnie rozwijająca się firma budowlana świadcząca usługi budowlane w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego oraz obiektów użyteczności publicznej zatrudni:

Brygadzistę - stany surowe

Zadania:
• Organizacja i realizacja prac budowlanych
• Bezpośredni nadzór nad pracownikami
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku Prowadzącego/Brygadzisty
• Dyspozycyjność i chęć do pracy

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl