ASYSTENTKA ZARZĄDU

Miejsce pracy: Łodź

Kontakt: Anna Rydzewska tel. 518 215 122

Prężnie rozwijająca się firma budowlana poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Asystentka Zarządu ze znajomością j. rosyjskiego lub ukraińskiego

Zadania:
• Prowadzenie kalendarza spotkań zarządu
• Zarządzanie obiegiem dokumentacji
• Prowadzenie korespondencji
• Organizowanie spotkań, narad

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Umowa o pracę lub kontrakt – do uzgodnienia
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie
• Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:
• Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego (bardzo mile widziana)
• Wykształcenie wyższe (mile widziane)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość pakietu MS Office

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl